
Prezentācijās tika izcelti nozīmīgi rezultāti, tostarp brieduma modeļa (maturity model) izveide, iegūto datu par dalībvalstīm sākotnējā analīze, kā arī pieminētas dažādas infrastruktūras kapacitātes stiprināšanas iniciatīvas, piemēram, iepriekš rīkotās reģionālās konferences un tiešsaistes kursi, kuri turklāt padarīti pieejami bez maksas visiem interesentiem (https://resources.cci4eu.eu).
Īpaša uzmanība tika pievērsta pacientu iesaistei, sabiedrības informēšanai, kā arī pasākumiem, kas veicinās uz pacientu centrētu pieeju vēža aprūpē. Prezentācijas aptvēra arī kompleksu vēža centru lomu, datu integrācijas, klīnisko pētījumu, kā arī agrīnas diagnostikas un skrīninga aspektus, kas ir nozīmīgi vēža profilakses un ārstēšanas uzlabošanā.
Kopumā tika akcentēta nepieciešamība pēc sadarbības starp valstīm, vienotas datu apmaiņas infrastruktūras, kā arī ilgtspējīgu risinājumu ieviešanas, lai veicinātu augstas kvalitātes, visaptverošu vēža aprūpi visā Eiropā.
Projekts ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības programmas „Vēža misija”, saskaņā ar dotācijas līgumu Nr. 101103746"