Latvijas Universitātes Medicīnas un dzīvības zinātņu fakultātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts aicina uz otro kopīgo UNICA un EUCAIM tiešsaistes semināru “Integrating Heterogeneous Real World Cancer Data: The EUCAIM Common Data Model and Hyper Ontology for Semantic Interoperability”.

Eksperti diskutēs par heterogēnu reālās pasaules onkoloģijas datu integrēšanas iespējām Eiropas mērogā.

Aicinām piedalīties pētniekus, ārstus, studentus un visus interesentus, kas strādā ar veselības datiem, medicīnas attēliem, mākslīgo intelektu vai personalizēto medicīnu.

Datums: 26.06.2026

Laiks: 12:00 CEST

Lektore: Valia Kalokyri (Foundation for Research and Technology – Hellas, FORTH)

Temats: EUCAIM kopējais datu modelis un hiperontoloģijas pieeja semantiskās savietojamības nodrošināšanai vēža datu integrācijā.

Dalība: bez maksas (iepriekšēja reģistrācija obligāta)

Reģistrācija: https://polimi-it.zoom.us/webinar/register/WN_CXi9-amBS4i1qZKGlj6flQ#/registration

Par projektu: Latvijas Universitāte kopš 2025. gada sākuma ir EUCAIM (European Federation for Cancer Images) projekta dalībniece. Projekta mērķis ir izveidot vienotu Eiropas vēža attēlu federāciju, veicinot pētniecību, inovācijas un personalizētās medicīnas attīstību.

Dalīties